تعميرات تخصصي انواع اينورتر توان بالا در تمامي برندها

تعميرات تخصصي انواع اينورتر توان بالا در تمامي برندها
خرابی اینورتر :
گاهی مواقع با خرابی و از کار افتادن اینورتر مواجه میشوید ، تصمیم گیری در این باره که اینورتر را تعمیر کنید یا تعویض سخت است. برای این تصمیم باید به سوالاتی پاسخ داده شود . مثلا اینکه اگر اینوتر در یک مرحله حیاتی قرار دارد و برنامه ی با نبود آن برنامه شما با مشکل مواجه میشود بهترین راه حل استفاده از اینورتر کرایه ای می باشد. شما میتوانید با اجاره کوتاه مدت اینورتر ، زمان کافی برای تعمیر اینورتر خود داشته باشید. معمولا اینورترها دارای عمر و دوام زیادی هستند. اگر با تعمیر اینورتر درست نشد میتوانید از اینورتر دلتا استفاده نمایید.
اگر برای تعمیر اینورتر قصد دارید که آن را به متخصصان و مهندسان بارمان صنعت بسپارید باید در مواقع خرابی که اینورتر علامت خطا میدهد ، هشدار خطا را یادداشت کنید تا بهتر متوجه مشکل اینورتر شوند.
تعمیر اینورتر:
اینورترها قدمت زیادی دارند ولی دارای عمر مفید طولانی هستند که به اصطلاح به اسب کاری معروفند. با پیشرفت تکنولوژی اینورترهای جدید با قدرت بالاتری تولید شده است . اما در نهایت اینورترها عمر مفیدشان تمام میشود و نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا میکنند. برای اینورتر های قدیمی تعمیر سخت تر است زیرا دسترسی به قطعات یدکی کمی مشکل است.
بنابراین بهتر است تا اینورترهای خود را به روز کنید و از مدل های جدید استفاده کنید زیرا هم از لحاظ سخت افزار و هم نرم افزار ارتقا می یابد. و نکته مهم صرفه جویی در مصرف انرژی در اینورترهای جدید بیشتر است.و همچنین هزینه نگهداری و تعمیر آن نیز کاهش می یابد.
کاربرد اینورتر:
در اصل اینورترها کنترل کننده سرعت دور موتور می باشند. اینورترها میتوانند دور موتور را از صفر تا دور آخر موتور به طور پیوسته تغییر دهند.همچنین میتوانند موتور را به طور نرم استارت و استپ کنند. و این زمان را با دقت تنظیم نمایند. که با این کار موجب میشود تنش های مکانیکی در کوپلینگ ها کاهش یابد. علاوه بر این اینورتر کاربرد های صنعتی برای جلوگیری از ضربه موتور هنگام راه اندازی ، استفاده در جرثقیل و آسانسور و… کاربرد دارد.
مشخصات آگهی
کد آگهی:
446
تاریخ ثبت:
04:57 - 10 تير 1397
فعال تا:
12:32 - 07 ارديبهشت 1399
به‌روز شده در:
12:32 - 08 فروردين 1399
تعداد بازدید:
160
کلمات کلیدی:
مشخصات آگهی دهنده
نام:
هاشمي
ایمیل:
تلفن:
02188469420
موبایل:
09121173896-09352107700
موقیت:
دیگر شهرها - دیگر شهرها
آدرس:
دفتر تعميرات : تهران ، سيدخندان
تماس با آگهی دهنده (هاشمي)
نام شما: *
ایمیل شما:
تلفن شما:
متن: *